• Towar dostępny!

3M™ 9332+ Aura™ Półmaska filtrująca, FFP3, z zaworem (bulk 330 sztuk)

Cena sprzedaży:

15,87 zł brutto

Technologia filtracyjna niskich oporów oddychania łączy zalety filtrującego materiału elektretowego 3M z technologią filtracyjną zapewniając komfort i łatwość oddychania

Składana 3-panelowa konstrukcja dopasowuje się do różnych kształtów twarzy, dostosowuje się do ruchów twarzy podczas mówienia, jest odporna na zapadanie się: idealna do pracy w gorącym i wilgotnym środowisku.

Wyprofilowana blaszka nosowa ma zakrzywiony, niski profil, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do kształtu nosa i konturów oczu zapewniając dobre pole widzenia i kompatybilność z goglami i okularami ochronnymi

Innowacyjna patka podbródkowa ułatwia składanie i dopasowanie do twarzy pomagając osiągnąć optymalne dopasowanie

Tłoczony panel górny ogranicza przepływ wydychanego ciepłego i wilgotnego powietrza przez górną część maski zmniejszając parowanie okularów i gogli.

Zawór 3M™ Cool Flow™ efektywnie likwiduje nagromadzone ciepło zapewniając przyjemne uczucie chłodu i bardziej komfortowe użytkowanie. Odprowadza wydychane powietrze zmniejszając ryzyko parowania okularów.

Taśma nagłowia utrzymuje szczelne przyleganie półmaski do twarzy, kolor taśmy określa klasę ochrony - czerwony: FFP3 zgodnie z normą EN 149:2001+A1:2009.

Kompatybilna ze środkami ochrony wzroku 3M i środkami ochrony słuchu 3M

Indywidualne opakowanie zwiększa higienę zapobiegając zanieczyszczeniu półmaski przed użyciem i pozwala na praktyczne przechowywanie i dystrybucję w miejscach pracy

Półmaska filtrująca 3M™ Aura™ 9332+ zapewnia komfort i styl bez utraty wydajności. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i materiałów półmaska ułatwia oddychanie przez całą zmianę, jest kompatybilna z innymi środkami ochrony indywidualnej i doskonale przylega do twarzy skutecznie zapewniając bezpieczeństwo. Półmaska z zaworem FFP3, chroni przed pyłami i mgłami.

Półmaska filtrująca, która skutecznie chroni przed pyłami i mgłami, idealnie nadając do pracy w gorącym i wilgotnym środowisku. Jest w pełni kompatybilna z innymi środkami ochrony indywidualnej, doskonale przylega do twarzy, zapewniając komfort i łatwość oddychania. Dopasowuje się do ruchów twarzy podczas mówienia. Odporna na zapadanie, zapewnia dobre pole widzenia i kompatybilność z goglami i okularami ochronnymi. Łączy w sobie zalety filtrującego materiału elektretowego 3M z technologią filtracyjną.

PEŁEN OPIS:

https://www.3mpolska.pl/3M/pl_PL/firma-pl/all-3m-products/~/3M-Aura-9332-P%C3%B3%C5%82maska-filtruj%C4%85ca-FFP3-z-zaworem/

Opis

Typ maski
Z filtrem

Pliki do pobrania

3M - Aura - 9300 Seria

Zapraszamy do kontaktu mailowego sklep@csvmed.pl w celu uzyskania rabatu.

Pliki do pobrania (819.77k)

3M - Aura - 9300 - karta danych

Zapraszamy do kontaktu mailowego sklep@csvmed.pl w celu uzyskania rabatu.

Pliki do pobrania (667.3k)

3M 9300 certyfikaty

Zapraszamy do kontaktu mailowego sklep@csvmed.pl w celu uzyskania rabatu.

Pliki do pobrania (501.88k)

3M - Plakat dopasowania

Zapraszamy do kontaktu mailowego sklep@csvmed.pl w celu uzyskania rabatu.

Pliki do pobrania (651.61k)

Kontakt z nami

Opcjonalne